www.mkregion.sk       návrat

 Wildboars Malacky

mkregion@mkregion.sk

Wildboars - klub amerického futbalu z Malaciek

váš postreh
 

Necelé tri mesiaca od fungovania klubu Wildboars Malacky sa veľa zmenilo. Niektoré veci boli pozitívne, iné naopak negatívne. Čo sa týka negatívnych správ je to najmä odchod mnohých hráčov z klubu. Väčšinou bez dôvodu a komunikácie. Táto vec klub veľmi mrzí ale zároveň musíme priznať, že sa s tým počítalo. Bojovať zostalo desať ,,statočných´´, ktorí majú záujem sa zdokonaľovať a vytvoriť v Malackách konkurencieschopný tím.

Prejdime však k pozitívam, niektorí hráči družstva si nakúpili výstroje. Teraz v našom družstve existuje už aj možnosť vyskúšať si výstroj a cítiť sa ako pravý americky futbalista. „Diviaci“ začali zbierať skúsenosti aj v iných SVK kluboch. Niektorí hráči sa zúčastnili predsezónneho kempu v Smoleniciach a ako čerešnička na torte je hosťovanie trojice Gyirbach Ľudovít, Galbavý Martin a Pekarovič Michal práve v spomínanom klube Smolenice Eagles. Hosťovanie by malo priniesť Malackému klubu veľa nových skúseností pre ďalší rozvoj. Poslednou významnou novinkou je získanie zahraničného kondičného trénera z Londýna. S ním budú Wildboars pracovať na diaľku, spolupráca by však mala byť úspešná a hráčom by to malo pomôcť pri ich obratnosti, výbušnosti či rýchlosti. Ďalšie informácie o novom kondičnom trénerovi získate v najbližších dňoch na našej web stránke www.wildboarsmalacky.com

Klub v tejto dobe začal pracovať na novom nábore hráčov. Pred niekoľkými dňami boli po meste vylepené náborové plagáty. Ďalšia akcia sa chystá na 1. mája v Zámockom parku. Touto náborovou aktivitou sme v týchto dňoch získali dvojicu nových adeptov, dúfam však, že oslovíme oveľa viac ľudí. S radosťou privítame nových záujemcov, ktorý rozšíria náš tím. Jedinou podmienkou je vek od 16 rokov. Klub nevyberá žiadne povinné poplatky! Zdôrazňujem, v tomto športe si každý nájde svoje miesto. Tak neseďte doma a pridajte sa k nám!

webstranka: www.wildboarsmalacky.com
facebook: Americky futbal v Malackách


trio hosťujúcich hráčov (zľava Gyirbach Ľudovít, Galbavý Martin, Pekarovič Michal

 

Martin Galbavý

Návrat       hore