Góly: 35. Ivanič vl. - 3. Kmeť, 55. Huňady
Ž.K: Turček, Jurčo (BCT)
Č.K:

BCT: Snehota - Jurčo, Horváth (80. Turček), Kusalík, Řepka - Scherhaufer, Šrubár, Doležal (46. Skyva), Marko - Nemčák (46. Antošík), Valík

Iskra: Ivanič - Jendek, Smolinský, Huňady, Hadvin - Striško (45. Baláž), Mak, Gubančok, Habaj (70. Mikula) - Kmeť, Hamar (70. Kafún)

Úvod prvého polčasu dokonale vyšiel hosťom. Už v 3. minúte zahrávali hostia z ľavej strany priamy kop, na centrovanú loptu do šestnástky najlepšie vyskočil Kmeť a hlavou nedal domácemu brankárovi šancu. Potom sa hral futbal väčšinou medzi šestnástkami bez vyložených šancí. Hostia sa k bráne domácich za tohoto stavu neponáhľali a domáci útočníci sa zasa nevedeli dôraznejšie presadiť. Vzruch urobila 35. minúta, keď centrovaná lopta domácim hracom do šestnástky sa dostala k Nemčákovi, jeho strelu brankár hosti vyrazil, opätovnou dorážkou potom lopta poskakovala pri bráne medzi stopérom hosti a brankárom a po ich nedorozumení sa si brankár hosti zrazil loptu do brány. Tento moment priniesol do konca polčasu tlak domácich, ktorý si vypracovali ešte 2 sľubné gólové akcie, no zostali nevyužité. V 2. polčase o výsledku rozhodla druha štandartná situácia hosti. Tentokrát z pravej strany rozohrávali hostia priamy kop a znova po centri do šestnástky hlavou Smolinský upravil na 1:2. Domáci síce pôsobili lepším herným prejavom ale vyrovnať sa im nepodarilo. Nevytvorili si gólovú šancu, naopak brankár domácich svojimi zákrokmi "udržal" stav 1:2. (Si)

Kráľová p. S. - Blatné 1:0 (0:0) 200 divákov
Góly: 80. Vígh
Ž.K: P. Ježovič, Ternéni, Klučár - Šalkovič
Č.K: Hudačko (Kráľová)

Kráľová: Hupka - Ternéni, Fleško, Tušš, P. Ježovič - M. Šúplata (78. Klučár), Hudačko, Bobrík, Vígh - Szabados, Paszko

Blatné : Mikulášových - J. Fiala, Šalkovič, V. Horváth, M. Fiala - Šarmír, Mihalovič, M. Milošovič, P. Dugovič (85. D. Cisár) - Kollárik (65. Kučera), Mich. Dugovič

Do úvodnej šance sa dostali domáci. V 2. minúte ušiel Paszko a jeho strela skončila vedľa prázdnej brány. V 20. minúte nenamieril presne Vígh. Hostia sa vpredu príliš nepresadzovali, a tak jediným súperom pre domácih bol rozhodca Banás, ktorý mal na oboch súperov nerovnaký meter a doslova čakal, kedy bude môcť niekoho z domácich vylúčiť, oslabiť ich a poslať ešte Blatné "do hry". Šancu na skórovanie mal v 73. minúte Vígh, no tesne minul. V 80. minúte vybojoval Hudačko loptu, našiel na okraji šestnástky Vígha, ktorý z trinástich metrov strelou z voleja prekonal brankára. O dve minúty "bodoval" rozhodca. Za kritiku asistenta vylúčil Hudačka. Kráľová bola aspoň o gól lepšia a vyhrať si preto zaslúžila. (V.DOLINSKÝ)

Chorvátsky Grob - Čunovo 2:2 (1:1)

140 divákov

Góly: 26. Porubec, 89. B. Balucha - 29. Kovasich, 75. Kovasich
Ž.K: M.  Aksamit, K. Čavojský - Lečko, Harenčák
Č.K:

Ch.Grob: Gašparovič - K.Čavojský (46. Ryšavý), Kozár, M. Aksamit, Otiepka - Porubec (86. I. Čavojský), R. Aksamit, Pažitný, Černai - Cisár, B. Balucha

Čunovo: Puhovich - Sl. Balucha, Mik. Brosz, Lečko, Mar. Brosz - Harenčák, Bodics, Roman, Horák (58. M. Hauser) - K. Kovasich, Hatala (78. Mareček)

Do 10. minúty sa obidve mužstvá oťukávali, bez ohrozenia brankárov. Prvý gólovo ohrozili brankára domáci, keď po trestnom kope Cisára odrazenú loptu dorážal Pažitný, ale slabú strelu Puhovich vyrazil na roh. Nasledovala séria rohových kopov, ale bez úspechu. Dalo sa očakávať, že hostia budú nebezpeční v kontrách, čo potvrdil v 22. minúte Hatala, keď ho nedovolene zastavil domáci stopér M. Aksamit za cenu žltej karty. Z nariadeného trestného kopu ešte Kovasich nedal. Hneď na to z väčšej vzdialenosti vystrelil K.Čavojský a padajúcu loptu pod brvno neudržal Puhovich a so šťastím prepadla nad brvnom. Z rohového kopu loptu kopnutú na prvú tyč ľahko tečoval Porubec 1:0. V 29. minúte po strate lopty v strede poľa sa k lopte dostal kapitán hostí Kovasich, prešiel až pred Gašparoviča, ktorého obišiel a do prazdnej brány stanovil na 1:1. Tesne pred polčasom znovu sa dostal do brejku hosťujúci Hatala a za cenu faulu a žltej karty ho zastavil K.Čavojský. V druhom polčase sa gólové šance striedali na oboch stranách, domáci Cisár sám pred brankárom nedal, potom ho napodobnil hosťujúci Roman, po centri Porubca Kozár prudkou hlavičkou nad, úniky Bodicsa po pravej strane atď. Až prišla 75. minúta a po zbytočnom faule Ryšavého, trestný kop Kovasicha skončil cez múr v hornom rohu Gašparovičovej brány 1:2. Zdalo sa, že hostia sa uspokojili z výsledkom (koľkýkrát už ?) a domáci v 89. minúte po rohovom kope Cisára a hlavičke Baluchu vyrovnali na zaslúženú remízu 2:2. (DT)
PVFA - Rovinka 3:1 (1:1) 50 divákov
Góly: 21. Hauskrecht, 87. Bielik, 89. I. Molnár - 29. Belian
Ž.K: Steiger - Koniarik, A. Jeck
Č.K:

PVFA: Klobušník - J. Molnár, Füzek, Steiger, Hauskrecht (73. Uharček), Vanko, Gregor, Rybnikár (59. I. Molnár), Kaan, Zigo, Bielik

Rovinka: Pažitný - Zelka, A. Jeck, O. Fojta, Belian, Mich. Žingor (79. Pa. Kuchár), Koniarik (46. Omaník), M. Fojta, Mešter (77. Pyteľ), Fülöp, Pavlovič

Domáci začali v pohode, hrali veľmi dobre. Ich prevahu vyjadril Hauskrecht. Z priameho kopu z dvadsiatich metrov prekonal Pažitného. Po góle domáci vypli, prenechali "pole" hosťom a tí v 29. minúte vyrovnali. Belian zužitkoval únik Rovinky a vyrovnal. Do polčasu mala hra vyrovnaný priebeh. Po prestávke si ani jeden z tímov nevynútil väčšiu prevahu, hralo sa po šestnástky, no v závere sa presadili domáci mladíci (hralo päť dorastencov), ktorí zužitkovali lepšiu kondíciu. V 87. minúte Pažitný vyrazil Bielikovu strelu pred seba. Bielik stihol dobehnúť a vrátiť loptu do brány. O dve minúty I. Molnár po akcii Ziga poistil vedenie domácich a stanovil záverečný účet zápasu. (F.HORNÁČEK)

Jarovce - Malinovo 2:0 (1:0) 262 divákov
Góly: 14. Krisztín, 83. Bero
Ž.K: Udváros, Klčo - Frývaldský, Konečný, Luzsica, Skočdopole
Č.K:

Jarovce: Gutléber 1 - R. Wolf 1, Czafík 3, Vacula 1, Klčo 2 - Török 2, Cipruš 3 (82. Flamík), Udváros 3, Kürti 3 (61. Tóth)  - Krisztín 1 (46. Kiss 3), Bero 1

Malinovo: Kudzbel 3 - Koller 1, Beniak 3, Frývaldský 3 (46. Skočdopole 1), Luzsica 4 - Včasný 2, Homolka 1, Blichár 2, Konečný 1 - Rummel 2, Čapkovič 2

Domácim trénerom vyšiel ťah s nasadením Krisztína na hrot útoku, ktorý už v 4. minúte uvolnil na päťke Wolfa, no ten tesne minul pravú tyč. V 7. minúte sa vydal na výlet Koller, prihral spoluhráčom. V domácej šestnástke sa k nemu lopta vrátila, ale Kollerova strela bola nepresná. V 11. minúte Török prešiel cez Luzsicu, ale krížny center domáci nezužitkovali. O tri minúty podcenil Kudzbel Krisztínovu strelu spoza šestnástky, ktorá na milimetre skončila v bráne vedľa pravej žrde. Hostia pridali na aktivite. Ich ofenzívu ťahali Homolka a Koller V 30. minúte ideálne uvolnil Koller Čapkoviča, ktorý sa dostal pred Gutlébera, no jeho strela o centimetre minula domácu bránu. V 32. minúte sa uvolnil cez dvoch obrancov Malinova najlepší domáci hráč Bero (spolu s brankárom Gutléberom), ale trafil len Kudzbela. O dve minúty uvoľňoval Rummel Včasného, ktorý v pokutovom území prepadol cez Udvárosa a kopala sa penalta. Lopta z kopačky Včasného mala dobrý smer i razanciu, lenže išla po zemi a Gutléber ju dokázal vyraziť na roh. Hostia sa nedali týmto momentom otráviť aj naďalej útočili. Jarovce pohrozili dvomi brejkmi. V 39. minúte Krisztínov center usmernil Bero nožničkami vedľa a v 45. minúte nevyužil Berovu presnú prihrávku v päťke Krisztín. Druhý polčas sa odohrával väčšinou pred domácou bránou. Jarovce sa bránili, niekedy s veľkou dávkou šťastia. V 47. minúte Luzsicovu delovku zlikvidoval Gutléber s pomocou pravej žrde. Domáci odpovedali kontrami. Kürtiho tečovaná strela skončila nad a Klčov pokus vyrazil Kudzbel na roh. V 52. minúte vytlačil nad bránu Gutléber Kollerov padáčik nad brvno. V 63. minúte bol pred domácou bránou neuveriteľný závar, no skončil len odkopom. V 68. minúte najprv ideálne uvolnil Bero Töröka, ktorý váhal so strelou, o  dve minúty sa presadil sám, ale na jeho center do šestnástky Udváros nedočiahol. V 71. minúte nedokázal zastaviť Czafík Konečného, jeho center na päťke usmernil Čapkovič nepochopiteľne mimo. V 73. minúte po presnej prihrávke Včasného, ktorý obohral Czafíka, Rummel v páde o chlp minul pravú tyč V 76. minúte bolo pred Gutléberom po rohu Konečného rohu opäť prihorúco, Rummel trafil do obrancov a závar skončil odkopom Jaroviec do bezpečia. Vo dvoch rýchlych kontrách lídra bol Török. Najprv jeho dobrú prihrávku Wolf napálil na bránu a Kudzbel chytil a potom ho Skočdopole zastavil len za cenu faulu. Gól v Gutléberovej bráne visel vo vzduchu, no padol na druhej strane. Blichár nedokázal zastaviť Bera, ktorý mu ušiel a v behu prudkou presnou strelou z boku prestrelil Kudzbela. Domáci sa upokojili. V 85. minúte ešte zo šiestich metrov prekopol Rummel prázdnu bránu a na druhej strane Flamík trafil Kudzbelove nohy, no všetci už čakali na konečný hvizd, ktorý priniesol Jarovciam najkrajší darček za ich výkony v tejto sezóne, postup.

Bernolákovo - Tomášov 1:0 (1:0) 100 divákov
Góly: 43. R. Heriban (11m)
Ž.K: Takáč (Bernolákovo)
Č.K:

Bernolákovo: Rakický - Hrabík, Ožvald (83. Surgent), Darnádi, R. Heriban - Brezovský, J. Takáč, Gál, Moronga - Rajter, Nedvěd

Tomášov: Kučera - Ma. Horváth, Beník, Zsigó (82. R. Kováč), Mészáros - Gulyás (66. Kozics), Štefanovič, Tengeri, Weber - Kostolanský, Škrabák

Hostia aj v Bernolákove potvrdili, že v poli hrajú dobre, no ich koncovka býva žalostná. Začali náporom. V 5. minúte predviedli peknú akciu. Lopta letela po osi Meszáros, Tengeri ku Kostolanskému a jeho vydarenú strelu Rakický bravúrne vyrazil. Potom sa osmelili aj domáci. V 8. minúte ušiel Moronga a krížnou strelou tesne minul brvno Kučerovej brány. V 34. minúte zaujala pekná strela R. Heribana, skončila rovnako nad bránou. V 42. minúte Kučera zbytočne stiahol v pokutovom území Nedvěda. Kopala sa penalta z ktorej R. Heriban v 43. minúte otvoril skóre zápasu. Druhý polčas začali náporom domáci. Už v 46. minúte ušiel Brezovský a jeho prudký center musel Kučera vyrážať do bezpečia. Tomášov postupne opäť prebral hru. V 54. minúte utiekol Martin Horváth a krížnou strelou o centimetre minul bránu Bernolákova. V 88. minúte skúšal ešte z trestného kopu Škrabák, no tesne prestrelil. Prevaha hostí bola zbytočná, keď nevedia dávať góly. (A.NAGY)

Dúbravka - Vajnory 2:3 (0:2) 60 divákov
Góly: 59. Jeremias, 66. Kováčik - 18. Ostatník, 36. Fekete (11m), 86. Duška
Ž.K: Csicsay – Hiršl, Krištofič, Priechodský
Č.K:

Holéczy – Čukan, Csicsay, Tribula, Kováčik, Jančiga, Šimora ( 46.Strmiska ), Suchal, Podrazil ( 85. Dubovský ), Kramarčík, Jeremias

Vajnory: Maťašovský – Matejčík, Vančík, Ostatník, Krištofič ( 87.Kováč ), Duška, Súkenník, Fekete, Priechodský, Hiršl, Kohan ( 70. Machovich )

V Dúbravke videli diváci priemerný futbal. Prvú šancu si vypracovali domáci, ale bez efektu. Hralo sa medzi šestnástkami s množstvom nepresností a technických chýb. Hostia boli o niečo futbalovejší a zaslúžene išli do vedenia zásluhou Ostatníka v 18. minúte. Domáci sa snažili, ale koncovka sa im nedarila. V 36. minúte kopali Vajnory pokutový kop, ktorý videl len rozhodca Rybár. Fekete ho bezpečne premenil. Druhý polčas začali domáci aktívne a vypracovali si aj dosť šancí na skórovanie. Iskru nádeje na dobrý výsledok vykresal po individuálnej akcii Jeremias v 59. minúte. Keď o sedem minút Kováčik vyrovnal, zdalo sa, že Dúbravka sa rozlúči víťazstvom. Hostia sa dopredu nehrnuli a domáci chceli streliť tretí gól. Rozhodca mal minimálne dve možnosti na to, aby odčinil vymyslený pokutový kop, ale pokračoval v tradícii nepresných rozhodnutí. V 86. minúte išiel domáci Kramarčík sám na brankára, neprekonal ho a z protiútoku hoci nasledoval faul na domáceho hráča, rozhodca nechal pokračovať v hre a hostia strelili víťazný gól. Silne pozmenená zostava domácich už nemala čas aspoň na vyrovnanie. (B.STOLÁR)

Ružinov B - Devínska Nová Ves 3:1 (0:1) 50 divákov
Góly: 60. M. Nagy, 72. Graňák, 85. M. Nagy - 6. Martin Polák
Ž.K: Karch - Krpelán, Martin Polák
Č.K:

Ružinov B: Mokráň - Tadiaľ, Karch, Gorel, Babala - Ľupták, Kolumber (40. Otrubčák), Kovarovič, Graňák (80. Németh) - Halás (75. Goga), M. Nagy

D.N.V.: Šajter - Krpelán, Putik, Mikulka, J. Šašik - Marek Polák (60. P. Tóth), Martin Polák, Bystriansky, Havel -  Zeman, Klemensich (72. Sobotovič)

Na "kablovke" bola hracia plocha skôr vhodnejšia na vodné pólo. Po intenzívnej búrke na mnohých miestach stála voda. Hralo sa na nakopávanie a na náhodu. Hostia viedli od 6. minúty. Po krížnej prihrávke Klemensicha síce Mokráň strelu Martina Poláka dokázal vyraziť, ale na jeho opakovanú strelu už nestačil. Po prestávke sa hra zlepšila. Voda trochu ustúpila a bolo možné aj slušne zakombinovať. V 60. minúte po hrúbke Šajtera, keď mu Nagy vypichol loptu a dokázal ju poslať do brány. V 72. minúte po akcii Nagya namieril presne k tyči Graňák a bolo 2:1. Po góle prevládal na ťažkom teréne len boj. V 85. minúte postil tri body peknou strelou z osemnástich metrov aktívny T. Nagy. (ŠT)